Çim Çit Nedir ?

Çim çitler ve özellikleri hakkında kısa bilgiler

Çim çitler; plastik, halı, şimşir, yaprak çit ürünler olmayıp, güneş ışınlarına karşı kuvvetlendirilmiş özel PVC'den üretilmektedirler. Pek çok işlemden geçmiş galvanizi yoğun tellerden yapılmaktadır. Çim çit alev almaz. Yoğunlunun yanı sıra daha estetik bir görünüm sunarken, çim çit özellikle güvenlik ihtiyaçlarının daha fazla hissedildiği alanlarda kullanılmaktadırlar. Çim çitler istemediğiniz görüntüleri engelleyen dört mevsim yeşil ürünlerdir. Türk malıdır. Çim çitler suyu, soğuğu ve sıçağı sever. Pratik, uzun ömürlü, doğa dostu ve estetiktir. Uzun süren yaratıcı bir çalışmanın ürünüdür. İster kullanıcısı ister montaj ekibi tarafından aynı kolaylıkta monte edilebilir. Ölçüsünü siz belirlersiniz ve yalnız sizin için üretilir. 

Q: Çim Çitleri Nerede Kullanabilirim ?

Görüntü kirliliği yapan her yerde kullanabilirsiniz. Ayrıca duvar ve özel alanların çevrelenmesi ve doğal görünüm verilmesi gibi özel amaçlar yada çöp konteynerı , çatı yada istinad duvarı kapatma gibi de kullanabilirsiniz.

Q: Kalitesi Nasıldır ?

Çim çitler; plastik, halı, şimşir, yaprak çit ürünler olmayıp, güneş ışınlarına karşı kuvvetlendirilmiş özel PVC'den üretilmektedirler. Pek çok işlemden geçmiş galvanizi yoğun tellerden yapılmaktadır. Çim çit alev almaz. Yoğunlunun yanı sıra daha estetik bir görünüm sunarken, çim çit özellikle güvenlik ihtiyaçlarının daha fazla hissedildiği alanlarda kullanılmaktadırlar.

Q: Nasıl Satın Alabilirim ?

Satın almak için sitemizde bulunan telefon numaralarından bize ulaşarak sipariş verebilirsiniz.

Q: Rengi Solar mı?

Çim çitler; plastik, halı, şimşir, yaprak çit ürünler olmayıp, güneş ışınlarına karşı kuvvetlendirilmiş özel PVC'den üretilmektedirler. Çim çitler suyu, soğuğu ve sıçağı sever. Pratik, uzun ömürlü, doğa dostu ve estetiktir.

Q: Nasıl Uygulayabilirim?

Uygulama için direk üzerine kolayca uygulanabilir. Ayrıca yüksek stok ve işlem gerektiren işlerde ustalık ve uygulama desteği sunmaktayız. İşçilik ücretleri ürün fiyatından hariç olarak hesaplanmaktadır.

Q: En Az Ne Kadar Satın Alabilirim?

Sipariş ve satın alma detayları için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Her Hakkı Saklıdır © 2018 Çim Tel Çit - Eman Halıcılık San. Tic. Ltd. Şti.